Nabízím: 

1. videa na YouTube  Bohumila Truhlářová

2. konzultace - pomoc se vztahy

3. knihy - informace najdete v kolonce "Objednat"

-------------------------------------------------------------

1. videa 

Cesty k sobě a video od pana Igora Chauna přináší, co mám za úkol předat o možném pohodovém životě na planetě Zemi

2. a) konzultace na dálku 

- např. telefonicky (objednávejte se e-mailem  b.truhlarova@gmail.com. Telefon používám jen na konzultaci, vše ostatní vyřizuji e.mailem.)

CENA je 800,- Kč (platí se předem na účet, aby byla platba na mém účtu 3 dny před konzultací). Konzultace trvá cca hodinu.

2. b) konzultace osobní

CENA je 1200,- Kč. Konzultace trvá zpravidla hodinu.

Jak se ke mně dostanete na konzultaci v Hluboké nad Vltavou: 

od kruhového objezdu v Hluboké nad Vltavou u obchodu Penny pojedete směrem na Týn n.Vltavou = rovně do zeleně, ne do kopce do města. 

Ale hned za kruhákem zpomalte, odbočovat budete už po pár metrech. Odbočovat budete VPRAVO mezi živé ploty, je to hned první možná odbočka vpravo a  v chodníku tam stojí dopravní značka hlavní silnice. 

Jste v ulici B.Němcové - vidíte tři stejné hnědožluté bytové domy, já jsem v tom nejdelším z nich (dosud neopraveném). Číslo domu: 584, 2.vchod. 

(Zatočíte doleva kolem barevných popelnic a jste před domem).


Platba konzultací

Platba u mBank

účet je na jméno Bohumila Závorková (je to moje příjmení po provdání) adresa bydliště: ul.Palackého 584, 37341 Hluboká nad Vltavou

číslo účtu: 670100 - 2217141444      banka: 6210

( pro platby ze zahraničí: IBAN CZ7662106701002206818691       BIC:  BREXCZXXX   

k platbě přičtěte, kolik si vaše banka odečítá za odeslání peněz od vás do ČR) 

Co nabízím při konzultaci? 

Konzultace je určená na pomoc s konkrétním ŘEŠENÍM PROBLÉMŮ V PARTNERSTVÍ A V DALŠÍCH VZTAZÍCH v rodině i mimo ni. Řešíte-li partnerství, mohu vám nakreslit tzv. řeku vztahu.


Až pochopíte, jak řešit svoje vztahy, dojde vám i návaznost vašich vztahů a stavu vašeho těla - jak na sebe navazují vztahy a ZDRAVÍ.


A kdo má zájem pochopit svoje životní poslání, tomu je určena moje 2.kniha: Vesmírní zákony v praxi - CESTA K ŽIVOTNÍMU POSLÁNÍ.