Objednejte si mé knihy: 
napínavé čtení pro chvíle pohody

Pokud ještě nemáte v rukou nějakou z mých knih, neváhejte a napište si o ně e-mailem či telefonujte. 


Knihy zde zakoupíte levněji než v obchodě - 285 Kč/ks + poštovné 74 Kč/balíček - při platbě předem na účet

Telefon:
+420 777 86 60 60

E-mail:
b.truhlarova@gmail.com

mBank č. účtu:

670100 - 2206818691 / 6210 Knihy jsou určené pro celoživotní pohodu v partnerství
a dalších vztazích v rodině i mimo ni,
 pro pevné zdraví a nalezení vašeho životního poslání.


Je v nich vše, co jsem se za 25 let o principech fungujících na Zemi, o možném pohodovém životě v oblasti vztahů, zdraví a životného poslání dozvěděla a měla jsem za úkol si to nenechat jen pro sebe, ale informace seslané nám ku pomoci šířit dál.

Začněte jakýmkoliv dílem, v každém je ucelené "karmické učivo". Vše je vysvětleno od příčin, principů a původních duchovních zákonitostí, které ve světě lidí fungují.

Nic v knihách jsem si nevymýšlela, 
je v nich zapisováno poselství pro lidi planety Země, nám ku pomoci.

Vydala jsem už více knih, které jsou již vyprodané.
Naštěstí výtah všeho nejdůležitějšího je přehledně (pomocí nákresů, automatických kreseb i příběhů z mojí praxe), zapsán právě v těchto nabízených nových dílech.

Můžete začít 2. knihou 
VESMÍRNÉ ZÁKONY V PRAXI:
o cestě k životnímu poslání 

Díky této 2. knize pochopíte vaše osobní místo na planetě Zemi, vaši cestu k životnímu poslání. Zjistíte, jak na tom se svým vývojem jste vy osobně i jak váš osobní úkol souvisí s posláním lidí kolem, s posláním našeho národa.

4. kniha
KARMA V DENNÍM ŽIVOTĚ

Tato kniha přibližuje duchovní pozadí našich vztahů. Pojednává o neznámých souvislostech, i o minulých životech, na jejichž základě se tvoří vztahy mezi lidmi.

5. kniha
LÉČENÍ PŘÍČIN NEMOCÍ

Pokud vás zajímají informace, které se od lékařů o uzdravování nedozvíte a toužíte se vyléčit, neváhejte a začněte 5. knihou o uzdravování coby osobní cestě "za oponu". 
O cestě, kterou si sami volíme a směřujeme zdravým směrem. Kdy zdraví těla je obrazem našeho zdravého nitra a nemoc je výslednicí nezdravých záležitostí, nápovědou o potřebě postoupit duchovním vývojem po pyramidě vývoje o stupínek výš.

Knihy jsou o tvůrčí síle ukryté v myšlenkách, o vás, kteří si tvoříte své životy... svou pohodu či nepohodu ve vztazích, dokonce i své nemoci anebo zdraví.
PIŠTE MI PROSÍM NA E-MAIL: b.truhlarova@gmail.com NAPIŠTE ADRESU PRO DORUČENÍ BALÍČKU,NÁZEV KNIH, KTERÉ SI OBJEDNÁVÁTE (tabulku zde dole nepoužívejte)


Adresa 

Palackého 584
373 41 Hluboká nad Vltavou
tel.: 777 86 60 60

Číslo účtu  

670100 - 2206818691 / 6210

Sledujte mě na

Facebook