ZÁJEMCI O KURZ, OZVĚTE SE, KURZY POŘÁDÁME V HLUBOKÉ NAD VLTAVOU - PRO CCA 5 LIDÍ. Pokud se s přáteli dohodnete a je vás 5-6, ozvěte se domluvíme si termín.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA KURZ

Zájemci o kurz:nahlaste mi prosím Vaše jméno, e-mailovou adresu a tel.mobil 

 

LETÁČEK S INFORACEMI - POZVÁNKA NA KURZ:

Srdečně Vás zvema na praktický prožitkový kurz 

 

téma kurzu: JAK ZLEPŠIT PARTNERSKÉ A MEZILIDSKÉ VZTAHY

 CESTA KE ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍMU POSLÁNÍ

 

obsah kurzu: MEDITAČNÍ PŘÍBĚHY - AUTOMATICKÁ KRESBA A PSANÍ -TAJNÉ SÚFIJSKÉ UČENÍ ENNEAGRAMU – KARMA RODINY, RODU, NÁRODA A NAŠE MÍSTO V NÍ

 
 

další podrobnosti o kurzu: Potřebujete pochopit a zlepšit své vztahy doma, na pracovišti i jinde? Hledáte pravého partnera?  Nerozumíte svým dětem? Hledáte cestu z nemoci? Rádi byste poznali cestu ke svému životnímu poslání? Přijďte, probereme vše, co Vás bude zajímat.

 

Pro každého je od 15 hodin kratší (cca 10 min.)OSOBNÍ KONZULTACE s Bohumilou Truhlářovou doplněná automatickou kresbou vztahu, ostatní s manželem Miloslavem probírají typologii enneagramu.

Bohumila Truhlářová je má 21 letou terapeutickou praxi a osmý rok pracuje se svým manželem

 

s sebou si vezměte: věci na psaní, červenou a modrou pastelku, papíry, podložku pod papíry, obuv na přezutí, svačinu, pití.  Od 13-14 bude volno na oběd.

 

čas kurzu: od 9.00 hodin se scházíme, kurz od 9.30 - 17 hodin

 

 úhrada kurzu: cena kurzu je 1150,- včetně konzultace. Kvůli EET se platí předem na účet včetně knih, které si chcete z kurzu odnést.

 

knihy: vstupem do problematiky karmy, k pochopení svých vztahů, své cesty ke zdraví i k životnímu poslání jsou knihy „Vesmírné zákony v praxi“, „Karma v denním životě“, „Léčení příčin nemocí“… Začít můžete jakoukoliv knihou, v každé je ucelený, srozumitelně podaný a obrázky doplněný díl karmického učiva. Knihy budou k dispozici i na kurzu.

 

Na setkání a pěknou pohodu se těší Bohumila a Miloslav

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------

2. INFORMACE O DALŠÍCH KURZECH

(Kurzy v r. 2014, 2015,2016 proběhly např. ve Starém Plzenci, v Jihlavě, v Brně, v Praze, u Sušice, v Liberci, v Hluboké nad Vltavou... za posledních 20 kurzy byly kurzy po celé ČR i na Slovensku.) 

Další kurzy budou dle Vašeho zájmu - pište mi e-mailem, domluvíme se.