Zájemci o osobní konzultaci, NAPIŠTE MI PROSÍM E-MAIL, uveďte i číslo Vašeho telefonu mobilu, DOMLUVÍME SI MÍSTO A ČAS

Osobní konzultace trvá přibližně hodinu a cena je 600,-Kč.

 

POKUD POTŘEBUJETE POMOCI SE VZTAHY A NEMŮŽETE PŘIJET NA KONZULTACI, můžeme to zkusit řešit po skype či telefonicky. Cena této konzultace je rozdělena do dvou plateb: předem před konzultací zašlete prosím na účet zálohu ve výši 200,-Kč. Doplatek bude stanoven podle délky konzultace (hodina konzultace po telefonu je 500,-Kč) 

 

(Kvůli Evidenci tržeb je třeba platba předem: při platbě prosím do poznámek napište: Vaše příjmení a místo konzultace a chcete-li si z konzultace odnést i knihy, uhraďte je společně s konzultací: kniha stojí 280,-Kč/ks.) 

1. KDE MĚ NAJDETE V HLUBOKÉ NAD VLTAVOU? 

2. KDE MĚ NAJDETE V PRAZE?

---------------------------------------------------------------------------------------------------
 

 

1. KDE MĚ NAJDETE V HLUBOKÉ NAD VLTAVOU?

 

Adresa: ul. Palackého 584 (starší 2patrový okrový bytový dům, celkem jsou tam 3 takovéto podobné domy, já jsem v tom nejdelším z nich. Od jediného kruhového objezdu na Hluboké - u Penny - je to cca 100 metrů)

 

I. AUTEM od Písku, Strakonic, Českých Budějovic

Na kruhovém objezdu u obchodu Penny se dáte směrem Týn nad Vltavou (kolem cedule Parkhotel) a hned po 30 metrech odbočíte doprava kolem dopravní značky (hlavní silnice). A jste na místě. Vlevo u silnice uvidíte starší okrový bytový dům a já bydlím v tom samém okrovém, ale větším domě, který je ukrytý za tímto vlevo. Náš dům má dva vchody, jsem v tom vzdálenějším.

II. AUTEM od Tábora

Nejdříve dojedete do části Hluboké, která se jmenuje Zámostí. Po hlavní silnici rovně dojedete na most přes Vltavu a za mostem se dáte hned do leva. A z této silnice už nikam neuhýbejte - projedete křižovatku, minete restauraci Hubert, dále pak odchod Penny - dostanete se až na jediný kruhový objezd v Hluboké nad Vltavou. Dále pokračujte podle bodu I.

III. AUTOBUSEM

Vystupte ve stanici Hluboká nad Vltavou "Pod kostelem". Odtud jděte po rovné silnici kolem restaurace Hubert k marketu Penny a dojdete až na kruhový objezd, projděte kolem cedule Parkhotel a odbočte první možnou ulicí doprava a hned doleva (ke mně je to cca 7 minut)

IV. VLAKEM

Na Hlubokou jedou vlaky do dvou různých stanic - jedna se jmenuje Hluboká nad Vltavou, druhá Zámostí. Ať přijedete tam či tam, počítejte s tím, že je to z těchto obou stanic ke mně dosti daleko - cca 3 km. Lepší je volit autobus. Případně vlakem dojet do Českých Budějovic třeba i vlakem a posledních 10 km z Českých Budějovic na Hlubokou přijet autobusem (autobusů sem jezdí hodně).  

 
 
 
 

2. KDE MĚ NAJDETE V PRAZE? 

 

Adresa: Dejvice, ul. Národní obrany 31, jde se do ní z ulice Československé armády.  (Konzultace je v rohovém domě vedle obchodu Albert)

Cesta: Od stanice metra Dejvická (trasa A) budete pokračovat po Evropské ulici směrem na Vítězné náměstí (ke kruhovému objezdu, nazývanému "Kulaťák"). 

Kruhový objezd začnete obcházet, až se dostanete do místa, jako by přes něj rovně pokračovala ulice Evropská, tedy po přímce, úplně rovně - stanice metra Dejvická vám zůstane přesně za zády.

Jméno ulice Evropské se změní na ulici Československé armády, do ní vstoupíte (poznáte ji i podle toho, že uprostřed ulice jsou velké čtvercoké kontejnery se vzrostlými stromy)

Do ulice Československé armády vstupte po levém chodníku a ihned vlevo uvidíte odchod Albert. Popojděte par kroků a na rohu zahněte vlevo. Tím jste v ulici Národní obrany, dům č. 31, vedle je prodejna sýrů a proti Zdravá výživa. U prvních dveří, které za rohem uvidíme zvoňte ARCHCON (zvonek je vpravo úplně dole)