Zájemci o osobní konzultaci, NAPIŠTE MI PROSÍM E-MAIL, uveďte i číslo Vašeho telefonu mobilu, DOMLUVÍME SI MÍSTO A ČAS

Osobní konzultace trvá přibližně hodinu a cena je 600,-Kč. Chcete-li k tomu např. 3 knihy (tj. 3x 280,- Kč, jedna kniha je za 280,-Kč), částku za konzultaci a knihy pošlete najednou. Jak už víte, kvůli EET nevybírám peníze v hotovosti, ale konzultace a knihy prosím zaplaťte předem na účet. 

POKUD POTŘEBUJETE POMOCI SE VZTAHY A NEMŮŽETE PŘIJET NA KONZULTACI, můžeme to zkusit řešit po skype či telefonicky. Cena této konzultace je rozdělena do dvou plateb: předem před konzultací zašlete prosím na účet zálohu ve výši 200,-Kč. Doplatek bude stanoven podle délky konzultace (hodina konzultace po telefonu je cca 500,-Kč) 

 
 

1. KDE MĚ NAJDETE V HLUBOKÉ NAD VLTAVOU? 

2. KDE MĚ NAJDETE V PRAZE?

---------------------------------------------------------------------------------------------------
 

 

1. KDE MĚ NAJDETE V HLUBOKÉ NAD VLTAVOU?

 

Adresa: ul. Palackého 584 (starší 2patrový okrový bytový dům, celkem jsou tam 3 takovéto podobné domy, já jsem v tom nejdelším z nich. Od jediného kruhového objezdu na Hluboké - u Penny - je to cca 100 metrů)

 

I. AUTEM od Písku, Strakonic, Českých Budějovic

Na kruhovém objezdu u obchodu Penny se dáte směrem Týn nad Vltavou (kolem cedule Parkhotel) a hned po 30 metrech odbočíte doprava kolem dopravní značky (hlavní silnice). A jste na místě. Vlevo u silnice uvidíte starší okrový bytový dům a já bydlím v tom samém okrovém, ale větším domě, který je ukrytý za tímto vlevo. Náš dům má dva vchody, jsem v tom vzdálenějším.

II. AUTEM od Tábora

Nejdříve dojedete do části Hluboké, která se jmenuje Zámostí. Po hlavní silnici rovně dojedete na most přes Vltavu a za mostem se dáte hned do leva. A z této silnice už nikam neuhýbejte - projedete křižovatku, minete restauraci Hubert, dále pak odchod Penny - dostanete se až na jediný kruhový objezd v Hluboké nad Vltavou. Dále pokračujte podle bodu I.

III. AUTOBUSEM

Vystupte ve stanici Hluboká nad Vltavou "Pod kostelem". Odtud jděte po rovné silnici kolem restaurace Hubert k marketu Penny a dojdete až na kruhový objezd, projděte kolem cedule Parkhotel a odbočte první možnou ulicí doprava a hned doleva (ke mně je to cca 7 minut)

IV. VLAKEM

Na Hlubokou jedou vlaky do dvou různých stanic - jedna se jmenuje Hluboká nad Vltavou, druhá Zámostí. Ať přijedete tam či tam, počítejte s tím, že je to z těchto obou stanic ke mně dosti daleko - cca 3 km. Lepší je volit autobus. Případně vlakem dojet do Českých Budějovic třeba i vlakem a posledních 10 km z Českých Budějovic na Hlubokou přijet autobusem (autobusů sem jezdí hodně).  

 
 
 
 

2. KDE MĚ NAJDETE V PRAZE? 

 

Adresa: Dejvice, ul. Národní obrany 31 (rohový dům vedle obchodu Albert a proti je obchod a jídelna Zdravá výživa) 

Od stanice metra Dejvická se dáte ke kruhovému objezdu ke "Kulaťáku", ten projdete rovně, aby vám metro zůstalo přesně za zády. Vstoupíte do ulice Národní obrany a ihned vlevo uvidíte odchod Albert. Na Albert navazuje dům, ve kterém mě najdete. Zabočíte vlevo za roh a jste na místě, u domu 31. U dveří zvoňte ARCHCON (zvonek je vpravo dole)